Výsledky Ženy

Český pohár: 2019/20: Český pohár žen - XXV. ročník

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
322878 Český pohár žen - XXV. ročník 21.09.2019 ADFORS Basket SECCON Litomyšl Basket Poděbrady 63:72 16:18 33:41 52:58
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

2. liga: 2019/20: B2

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
335342 B2 16.02.2020 ADFORS Basket SECCON Litomyšl BK Vlčice Žďár 73:62 22:19 37:45 57:51
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

2. liga: 2019/20: skupina B

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
311882 skupina B 06.10.2019 ADFORS Basket SECCON Litomyšl BK Příbor 78:66 16:10 38:25 60:44
311888 skupina B 19.10.2019 ADFORS Basket SECCON Litomyšl Basketball Nymburk 56:61 17:16 26:31 40:41
311892 skupina B 20.10.2019 ADFORS Basket SECCON Litomyšl Basket Poděbrady 65:74 10:12 26:32 43:51
311896 skupina B 02.11.2019 SK UP Olomouc ADFORS Basket SECCON Litomyšl 71:56 17:10 38:14 52:43
311899 skupina B 03.11.2019 SK Bruntál ADFORS Basket SECCON Litomyšl 67:41 21:15 38:20 49:29
311873 skupina B 16.11.2019 BK Vlčice Žďár ADFORS Basket SECCON Litomyšl 62:68 15:13 30:26 41:50
311901 skupina B 17.11.2019 ADFORS Basket SECCON Litomyšl BK Vlčice Žďár 53:57 17:16 36:27 44:42
311906 skupina B 30.11.2019 BK Příbor ADFORS Basket SECCON Litomyšl 62:37 14:14 32:19 55:22
311916 skupina B 14.12.2019 Basket Poděbrady ADFORS Basket SECCON Litomyšl 67:51 15:17 31:24 47:39
311920 skupina B 15.12.2019 Basketball Nymburk ADFORS Basket SECCON Litomyšl 77:59 16:19 36:33 50:43
311923 skupina B 18.01.2020 ADFORS Basket SECCON Litomyšl SK Bruntál 56:87 11:25 18:47 43:66
311928 skupina B 19.01.2020 ADFORS Basket SECCON Litomyšl SK UP Olomouc 70:48 17:5 34:19 52:38
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam