Výsledky Žáci U14

žákovská liga: 2019/20: Liga sk. D

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
333413 Liga sk. D 18.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli 54:41 12:10 29:25 38:38
333417 Liga sk. D 19.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Jaroměř-Josefov 54:58 9:24 23:36 40:45
333436 Liga sk. D 29.01.2020 Tygři JBC Brno ADFORS Basket Litomyšl 95:54 19:21 51:29 79:38
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

žákovská liga: 2019/20: Skupina E

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
310409 Skupina E 21.09.2019 BK NAPOS Vysoká n. L. ADFORS Basket Litomyšl 39:93 17:15 22:43 29:70
310412 Skupina E 22.09.2019 TJ Sokol Jaroměř-Josefov ADFORS Basket Litomyšl 43:67 16:8 24:26 34:49
310421 Skupina E 06.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli 105:41 18:6 48:19 75:27
310428 Skupina E 20.10.2019 USK Praha ADFORS Basket Litomyšl 64:57 15:13 33:28 47:50
310407 Skupina E 30.10.2019 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 81:41 16:7 38:20 66:31
310435 Skupina E 03.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Pardubice 61:89 13:25 29:43 43:63
310436 Skupina E 16.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Jaroměř-Josefov 99:57 28:10 55:22 77:45
310441 Skupina E 17.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK NAPOS Vysoká n. L. 112:30 13:12 63:14 78:24
310445 Skupina E 30.11.2019 Královští Sokoli ADFORS Basket Litomyšl 41:110 10:35 16:64 26:88
310452 Skupina E 14.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl USK Praha 37:107 5:36 20:53 23:72
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam