Výsledky Junioři U19

nadregionální liga: 2019/20: skupina C

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
322304 skupina C 28.09.2019 Basketbal TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 40:96 9:16 22:43 31:76
322305 skupina C 28.09.2019 Basketbal TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 42:96 14:18 30:47 38:71
322314 skupina C 12.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl Tesla Pardubice 80:76 14:22 25:41 51:52
322315 skupina C 12.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl Tesla Pardubice 57:95 9:24 28:43 37:64
322322 skupina C 27.10.2019 Sokol Vysoké Mýto ADFORS Basket Litomyšl 34:79 9:12 21:33 23:54
322323 skupina C 27.10.2019 Sokol Vysoké Mýto ADFORS Basket Litomyšl 59:67 19:27 34:45 46:56
322328 skupina C 09.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:90 10:20 20:44 29:66
322329 skupina C 09.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:62 8:20 28:32 48:53
322342 skupina C 07.12.2019 BK Jevíčko ADFORS Basket Litomyšl 69:72 22:25 40:38 48:52
322343 skupina C 07.12.2019 BK Jevíčko ADFORS Basket Litomyšl 58:89 15:22 25:43 42:66
322356 skupina C 11.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol BK Chrudim 70:49 19:14 35:26 56:41
322357 skupina C 11.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol BK Chrudim 59:56 12:14 27:35 48:45
322360 skupina C 25.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy 91:42 27:9 49:15 74:27
322361 skupina C 25.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy 85:34 13:15 37:23 56:27
322340 skupina C 26.01.2020 TJ Jiskra Havlíčkův Brod ADFORS Basket Litomyšl 58:66 12:15 20:33 47:50
322341 skupina C 26.01.2020 TJ Jiskra Havlíčkův Brod ADFORS Basket Litomyšl 67:76 13:27 33:39 51:63
322370 skupina C 08.02.2020 Tesla Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 105:45 26:11 52:23 75:35
322371 skupina C 08.02.2020 Tesla Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 113:43 27:6 57:20 82:30
322378 skupina C 22.02.2020 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Vysoké Mýto 53:41 10:18 22:30 34:35
322379 skupina C 22.02.2020 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Vysoké Mýto 57:56 19:23 33:36 45:45
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam