Tabulka Žáci U15

žákovská liga: 2019: Extraliga

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 Tygři JBC Brno 15 14 1 1168 : 890 29
2 BK Opava 15 13 2 1206 : 971 28
3 BK NH Ostrava 14 9 5 1025 : 917 23
4 Sokol Písek Sršni 14 9 5 1054 : 955 23
5 TJ Sokol Kbely 14 9 5 1091 : 1009 23
6 BŠ Tygři Praha 14 7 7 1012 : 972 21
7 BK SLUNETA Ústí n.L. 14 7 7 1068 : 1061 21
8 ADFORS Basket Litomyšl 15 4 11 861 : 1159 19
9 BA Nymburk 13 4 9 965 : 996 17
10 BK Lokomotiva Plzeň 12 4 8 920 : 1058 16
11 Válečníci Děčín 14 2 12 925 : 1079 16
12 BK Snakes Ostrava 14 2 12 803 : 1031 16
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

žákovská liga: 2019: Skupina B

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 Sokol Písek Sršni 14 12 2 1159 : 929 26
2 TJ Sokol Kbely 14 12 2 1109 : 907 26
3 BA Nymburk 14 10 4 1139 : 967 24
4 ADFORS Basket Litomyšl 14 8 6 1021 : 977 22
5 BK Lions Jindřichův Hradec 14 5 9 989 : 1174 19
6 BK Pardubice 14 4 10 903 : 985 18
7 BA Sparta 14 4 10 916 : 1063 18
8 USK Praha 14 1 13 869 : 1103 15
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019: 2. kolo

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
BK Lions Jindřichův Hradec 0 2 0 160 : 88 4
Jiskra Kyjov 0 2 0 115 : 110 4
SK UP Olomouc 0 2 0 164 : 98 4
ADFORS Basket Litomyšl 0 2 0 139 : 122 4
BC Kolín(ms) 0 1 1 92 : 94 2
BK Levharti Chomutov 0 1 1 94 : 92 2
SAM Brno 0 0 2 110 : 115 0
Královští Sokoli 0 0 2 122 : 139 0
BA 2006´ Roudnice n.L. 0 0 2 88 : 160 0
Sokol Vyšehrad 0 0 2 98 : 164 0
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019: skupina E

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 BCM Orli Prostějov 3 3 0 239 : 141 6
2 ADFORS Basket Litomyšl 3 2 1 189 : 171 5
3 Jiskra Kyjov 3 1 2 202 : 177 4
4 Basketbal TJ Svitavy 3 0 3 133 : 274 3
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam