Výsledky Žákyně U14

Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U: 2019/20: základní

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
315030 základní 14.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Přelouč 77:31 16:6 37:15 58:21
315031 základní 14.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Přelouč 62:34 17:8 33:14 52:27
315039 základní 21.09.2019 TJ SPŠ stavební Náchod ADFORS Basket Litomyšl 53:52 15:16 23:24 47:36
315038 základní 21.09.2019 TJ SPŠ stavební Náchod ADFORS Basket Litomyšl 37:34 9:6 21:16 31:24
315061 základní 19.10.2019 SŠB Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 24:35 4:6 6:13 16:21
315060 základní 19.10.2019 SŠB Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 44:47 6:11 27:23 38:35
315067 základní 03.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Hradec Králové "B" 43:74 10:7 16:32 33:50
315066 základní 03.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Hradec Králové "B" 34:87 10:17 17:39 23:60
315083 základní 16.11.2019 SKB Česká Třebová ADFORS Basket Litomyšl 45:29 16:7 23:15 37:21
315082 základní 16.11.2019 SKB Česká Třebová ADFORS Basket Litomyšl 42:24 11:9 27:14 36:16
315085 základní 26.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice "B" 40:58 14:12 22:28 32:44
315084 základní 26.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice "B" 34:84 2:21 13:40 25:60
315103 základní 15.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl SK Týniště nad Orlicí 58:95 10:21 28:50 36:72
315102 základní 15.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl SK Týniště nad Orlicí 36:92 5:28 18:52 28:72
315107 základní 18.01.2020 TJ Sokol Stěžery ADFORS Basket Litomyšl 34:36 12:6 20:15 32:23
315106 základní 18.01.2020 TJ Sokol Stěžery ADFORS Basket Litomyšl 35:49 0:10 9:29 11:44
315120 základní 01.02.2020 BK Přelouč ADFORS Basket Litomyšl 52:41 11:10 28:18 38:26
315121 základní 01.02.2020 BK Přelouč ADFORS Basket Litomyšl 44:45 10:11 21:20 31:29
315129 základní 16.02.2020 ADFORS Basket Litomyšl TJ SPŠ stavební Náchod 39:58 15:16 23:30 32:43
315128 základní 16.02.2020 ADFORS Basket Litomyšl TJ SPŠ stavební Náchod 41:54 12:15 14:24 20:42
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam