Výsledky Minižactvo U12

Smíšený východočeský přebor mladšího minižact: 2019/20: základní VPII

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
316406 základní VPII 05.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 102:18 23:0 57:10 80:14
316405 základní VPII 05.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 96:15 22:2 50:6 70:13
316410 základní VPII 19.10.2019 BK NAPOS Vysoká n.L. ADFORS Basket Litomyšl 34:61 9:10 24:18 26:37
316409 základní VPII 19.10.2019 BK NAPOS Vysoká n.L. ADFORS Basket Litomyšl 37:57 8:18 20:29 30:43
331069 základní VPII 02.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Skuteč 92:26 18:6 35:14 60:20
331068 základní VPII 02.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Skuteč 69:23 19:4 35:7 51:19
316432 základní VPII 17.11.2019 BK Ústí nad Orlicí ADFORS Basket Litomyšl 64:80 4:29 24:54 40:69
316431 základní VPII 17.11.2019 BK Ústí nad Orlicí ADFORS Basket Litomyšl 61:94 24:19 32:34 52:59
316442 základní VPII 01.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl Loko Trutnov "B" 88:50 26:13 52:29 76:44
316441 základní VPII 01.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl Loko Trutnov "B" 76:45 28:10 44:22 60:37
316454 základní VPII 15.12.2019 Sokol Hradec Králové "B" ADFORS Basket Litomyšl 6:101 2:32 5:52 6:79
316453 základní VPII 15.12.2019 Sokol Hradec Králové "B" ADFORS Basket Litomyšl 8:106 2:26 4:52 6:84
316460 základní VPII 19.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl TJ Turnov 88:58 23:16 49:28 71:45
316459 základní VPII 19.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl TJ Turnov 77:46 14:8 32:18 57:33
316475 základní VPII 01.02.2020 Sokol Vysoké Mýto ADFORS Basket Litomyšl 59:73 13:14 32:36 46:54
316476 základní VPII 01.02.2020 Sokol Vysoké Mýto ADFORS Basket Litomyšl 64:77 9:16 19:40 45:55
316478 základní VPII 16.02.2020 ADFORS Basket Litomyšl Loko Trutnov 81:40 25:16 41:20 63:34
316477 základní VPII 16.02.2020 ADFORS Basket Litomyšl Loko Trutnov 79:59 17:24 35:34 58:51
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam